en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
Kullanım Koşulları
1150
 
 

KULLANIM KOŞULLARI

Lolrehberim.net başlığı altındaki herhangi bir ortamda küfür etmek, uygunsuz içerik kullanmak yasaktır. Herhangi bir dilde küfür ve/veya uygunsuz içerik barındıran yorumlar silinecek, yazan kişi de ikaz edilmeksizin sistemlerimizden uzaklaştırılacaktır. (Küfür kısaltmaları da aynı şekilde bu kurala dahildir).

Lolrehberim.net League of Legends ile ilgili paylaşım ve tartışma platformudur. Hiç kimse bir diğeriyle aynı fikirde olmak zorunda değildir; ancak düşüncelerimizi ifade ederken saygı çerçevesinden çıkmamaya özen göstermek durumundayız. Birbirine hakaret veya küfür eden kullanıcılar suçlu veya haklı aramaksızın sistemimizden uzaklaştırılacaktır.

Kendinize veya bir başkasına ait bir sitenin, kanalın, sayfanın veya grubun reklamını yapmak, bunlarla ilgili yorumlar yazmak yasaktır. Reklam yapan kullanıcılar sistemimizden uzaklaştırılacaktır.

Sitemizde kişisel paylaşımlara yer verilmemektedir. Kendiniz ya da bir başkasının içinde bulunduğu içerikleri paylaşmamızla ilgili taleplerde bulunmayınız.

Başka grup, sayfa, site veya kişiler ile ilgili seviyesiz, saygısız yorumlar yazmak ve onları karalamak yasaktır. Yasağı delen kullanıcılar uyarılacak, art niyet halinde sistemden uzaklaştırılacaktır.

Paylaşımların altında konuyla ilgisiz yorum yapan kullanıcılar uyarılacak art niyet halinde yorumları silinip sistemden uzaklaştırılacaktır.

Yorum yaparken dini/siyasi söylemlerde bulunan, ırkçılık yapan tüm kullanıcılar ikaz edilmeden yorumları silinip sistemden uzaklaştırılacaktır.

Bu internet sitesi bir hesap satış noktası değildir. Hesabını satmak ya da takas etmek isteyen kullanıcılar yorumları silinerek ikaz edilmeksizin sistemden uzaklaştırılacaktır.

Üzerinden en az 3 gün geçmemiş maç/turnuva ile ilgili spoiler içerebilecek yorumları spoiler ibaresiz yazmak yasaktır. Bu ve türevi yorumlar silinecek, art niyet gösterisi halinde kullanıcı sistemden uzaklaştırılacaktır.

Lolrehberim.net var olan kurallarda istediği zaman gerekli görülen değişiklikleri yapma veya uygun şekilde yeni kurallar ekleme hakkına sahiptir.

Oyuna dair kullanılan resimler ve statik bilgiler tamamıyla League of Legends yapımcı firması olan Riot Games’e aittir. İlgili yazı resim ve grafiklerin tüm hakları League of Legends yapımcısı firması olan Riot Games’e aittir.

 

                                                                                                 lolrehberim.net Copyright © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır

                                                                                                               Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları

                                                         Oyuna dair kullanılan resimler ve statik bilgiler tamamıyla League of Legends yapımcısı Riot Games'e aittir.
                                          Geriye kalan rehberler, bloglar, meta şampiyonları listesi ve bazı resimler de tamamıyla lolrehberim.net'e attir ve tüm haklar saklıdır.

lolrehberim.net'in Riot Games ile doğrudan veya dolaylı olarak bir ilgisi yoktur ve Riot Games tarafından desteklenmemektedir. League of Legends ve Riot Games, Riot Games, Inc. şirketinin  tescilli markasıdır.